Reklama
  • Wtorek, 1 marca 2016 (10:05)

    Kotka. Życie za życie

Odc. 118. „Cichy” chce, by Pablo wreszcie przeciwstawił się matce.

Reklama

Lorenza wciąż zatruwa życie Esmeraldzie. Przed synem udaje jednak kochającą teściową i babcię. Mężczyzna jest rozdarty i nie wie, komu wierzyć. „Kotka” ma dosyć napiętej sytuacji w rezydencji i postanawia się wyprowadzić.

Wtedy Lorenza symuluje chorobę. Prosi, by synowa nie zabierała ze sobą jej wnuka. Pablo jest gotów spełnić życzenie matki, ale jego żona ostro się sprzeciwia, ponieważ nie ufa teściowej.

Fernando staje w obronie córki. Ostrzega zięcia, że nie pozwoli na to, by Lorenza dalej obrażała „Kotkę”. Malarzowi nie podoba się to, że teść wtrąca się do jego małżeństwa.

Wredna babcia

Lorenza zauważa, że jej syn jest zazdrosny o zażyłość żony z Marianem. Postanawia to wykorzystać. Z pomocą Giseli udaje jej się zasiać w Pablu ziarno niepewności. Jednak wkrótce mężczyzna stwierdza, że to kolejna pułapka.

Oświadcza matce, że razem z rodziną wyprowadzi się z domu. Potem jednak znowu daje się jej zmanipulować. Zabiera synka na spotkanie z Lorenzą. Ta natychmiast zaczyna go nastawiać przeciwko matce.

Chłopiec początkowo wierzy w kłamstwa babci. Na szczęście Esmeraldzie udaje się przekonać go, że został oszukany.

Życie za życie

Inés odkrywa, że Garabato odnalazł i adoptował ich syna. Wkrótce okazuje się, że Carlos Horacio Israel choruje na białaczkę. Niestety, ojciec nie może zostać dawcą szpiku. Wtedy Inés postanawia uratować życie synka.

Operacja kończy się sukcesem, a Carlos Horacio szybko wraca do zdrowia. Niestety, stan dawczyni jest o wiele gorszy. Chłopiec odwiedza umierającą Inés i nazywa ją mamą.

Garabato chce wyjawić synowi prawdę, ale jego dawna ukochana go przed tym powstrzymuje.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.