Reklama
  • Poniedziałek, 22 lutego 2016 (13:10)

    Kotka. Tilico myśli, że szybko się wzbogaci, porywając Jarochę.

Odc. 109. Virginia pragnie zostać matką nawet za cenę własnego życia.

Reklama

Fernando doprowadza do spotkania córki z Pablem. Kobieta jest zszokowana, gdy odkrywa, że mężczyzna stracił pamięć. Na szczęście brat Mariana wyczuwa, że Esmeralda jest jego ukochaną. Lorenza dowiaduje się, gdzie ukrywa się „Kotka” i nasyła na nią policję. Funkcjonariusze odbierają Esmeraldzie dzieci i przekazują je rzekomemu ojcu. Ten, zgodnie z poleceniem Lorenzy, porzuca je na wysypisku. Świadkiem tej sceny jest Pablo, który ratuje bliźniaki.

Wyczekiwany ślub

Syn Agustina powoli odzyskuje pamięć i oświadcza się Esmeraldzie. Gdy nadchodzi dzień ich ślubu, Gisela próbuje podpalić kościół, ale zostaje przyłapana przez Edgara i umieszczona w szpitalu psychiatrycznym. Lorenza udaje radość, chociaż w głębi serca jest wściekła, ponieważ „Kotka” została żoną jej syna. Mijają lata. Gisela przekonuje Edgara, że odzyskała rozum. Namawia go też, żeby razem z Lorenzą pomógł jej zemścić się na Esmeraldzie. Planują wykorzystać w tym celu jej syna Pablita.

Porwanie Jarochy Tilico postanawia uciec i domaga się pieniędzy od matki. Chacharas staje jednak w obronie żony. Esmeralda również nie zamierza pomagać mężczyźnie, przez którego mogła stracić dzieci. Wtedy Juan Garza razem z Inés i Reyem postanawiają porwać Jarochę. Wkrótce dzwonią do Esmeraldy i żądają od niej dużej sumy pieniędzy. Pedro i „Cichy” zastawiają na nich pułapkę. Gdy Tilico widzi policjantów, odbiera sobie życie, ponieważ nie chce wrócić za kratki.

Poświęcenie matki

Lorenza próbuje powstrzymać Virginię przed poślubieniem Centavito. Dziewczyna nie chce jednak uwierzyć w to, że cierpi na poważną chorobę. Postanawia zajść w ciążę, chociaż wie, że może umrzeć przy porodzie, tak jak jej biologiczna matka. Niestety, złe prognozy się sprawdzają i Virginia odchodzi zaraz po narodzinach córeczki. Centavito musi samotnie wychowywać dziewczynkę.

Świat Seriali
Więcej na temat:kotka | Esmeralda | fernando | juan | myśli

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.