Reklama
  • Czwartek, 4 lutego 2016 (15:00)

    Kotka. Gisela okłamuje Pabla

Reklama

Gisella mówi „Kotce”, że zamierza wyjechać do Europy i spędzić tam trochę czasu. W rzeczywistości jednak kobieta planuje zamach na życie Pabla. Prosi Garabata, by pomógł jej zabić mężczyznę. Ten początkowo się zgadza, jednak potem stwierdza, że nie może tego zrobić.

Jestem twoją żoną!

Szalona artystka postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Strzela do Pabla, a ten, upada i... rani się w głowę. Na miejscu pojawia się Rita, która ratuje mężczyźnie życie, korzystając z ziołowych mieszanek. Gdy syn Lorenzy odzyskuje przytomność, okazuje się, że stracił pamięć. Gisela wykorzystuje to i wmawia mu, że są małżeństwem, a kobieta, która do niego strzeliła to... Esmeralda!

Potem próbuje go pocałować, ale Pablo ją odtrąca. Twierdzi, że najpierw sam musi odzyskać wspomnienia. Brunetka postanawia wywieźć go do Włoch, zanim jej kłamstwo wyjdzie na jaw. Może liczyć na wsparcie Lorenzy, która również nie chce, by jej syn wrócił do znienawidzonej „Kotki”.

Jednak Pablo upiera się, że nie chce wyjeżdżać z Meksyku i nie trafiają do niego argumenty rzekomej żony.

Niesprawiedliwy wyrok

Tilico przekupuje świadków, którzy przed sądem oczerniają Esmeraldę. Kobieta jest przerażona, ponieważ czuje, że straci prawo do opieki nad dziećmi.

Co gorsza, nie może liczyć na wsparcie Pabla, który nieoczekiwanie znika. Obawy „Kotki” sprawdzają się. Sędzia nakazuje, by oddała bliźnięta ich rzekomemu ojcu, Juanowi Garzie.

Esmeralda nie ma zamiaru rozstawać się z dziećmi, dlatego ucieka. Znajduje schronienie na wysypisku śmieci i dzięki pomocy sąsiadów udaje jej się ukryć przed policją. Fernando i Fela szukają córki, ponieważ chcą jej pomóc.

Świat Seriali
Więcej na temat:kotka | kotki | Rita | kotek

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.