Reklama
  • Piątek, 22 lipca 2016 (11:00)

    Avenida Brasil. Zemsta

Odc. 70. Lucio zgadza się ukraść naszyjnik, ponieważ chce się szybko wzbogacić.

Reklama

Carmina udaje, że chce się wyprowadzić z domu. Tifón połyka haczyk i prosi ją, by została, ponieważ chciałby do niej wrócić. Mężczyzna ma wyrzuty sumienia z powodu swojej miłości do Niny, dlatego kupuje żonie czarne perły.

Plan niedoskonały

Max postanawia okraść kochankę. Prosi Lucia, by nocą włamał się do mieszkania i zabrał perły z sejfu. Sam wyłącza alarm, ale Nina to zauważa i znowu aktywuje zabezpieczenia. Gdy Lucio w przebraniu zakrada się do rezydencji, trafia na swoją matkę. Ta rozpoznaje syna i dochodzi między nimi do kłótni, w wyniku której kobieta uderza się w głowę i traci przytomność.

Nieudana akcja

Lucio próbuje rozbić sejf, gdy nagle rozlega się sygnał alarmu. Tifón chwyta broń i zaczyna przeszukiwać dom, a Hipolito wypuszcza w ogrodzie psy. Tymczasem Nina okłamuje spanikowanego Lucia, że jest wspólniczką Maxa i każe mu ukryć się pod łóżkiem. Następnego dnia chłopak udaje, że pojawił się w rezydencji, martwiąc się o matkę.

Bolesna zemsta

Dolores mówi Roniemu, że Suelen skarżyła się jej na zły nastrój przed miesiączką. Chłopak podejrzewa, że brunetka nie jest w ciąży. Lekarz przyznaje mu, że kobieta nie spodziewa się dziecka. Przekazuje to innym oszukanym przez nią kolegom, a Diogenes obmyśla plan zemsty.

Publiczna kompromitacja

Suelen przychodzi na konkurs taneczny. Irán zaciąga ją na zaplecze, zaczyna namiętnie całować i rozbiera. Potem prowadzi nagą kobietę na scenę. Suelen staje się pośmiewiskiem całej okolicy.

Poważne tarapaty

Roni widzi, jak jakiś agresywny mężczyzna zmusza Suelen, by wsiadła do jego samochodu. Jedzie za nimi motocyklem i odkrywa, że dziewczyna jest przetrzymywana wbrew swojej woli. Zastanawia się, jak jej pomóc.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.