Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:00)

    Avenida Brasil. Zdradzamy, który z trzech romansów z planu serialu przetrwał próbę czasu?

Reklama

Jorgito pyta matkę, skąd zna Ritę. Ta kłamie, że dziewczyna pochodzi z wrogiej jej rodziny. Z kolei kucharka twierdzi, że nie znała wcześniej swojej szefowej. Mężczyzna nie wie już, komu wierzyć. Wkrótce odkrywa, że Betania podaje się za Ritę i chce poznać powód tej maskarady.

Nieznana córka

Carmina wmawia synowi, że Rita była zamieszana w morderstwo. W końcu dziewczyna wyjawia mu całą prawdę o swoim dzieciństwie i śmierci ojca. Jorgito domaga się, by zrezygnowała z pracy i odeszła z domu. Jednak Nina nie chce rezygnować z planu zemsty na Carminie. Tymczasem Tifón dowiaduje się od syna o istnieniu Rity.

Pyta żonę, dlaczego nigdy nie wspomniała, że ma pasierbicę, ponieważ jej również należałaby się rekompensata. Mężczyzna czuje się winny i wspomina Genesia. Wyznaje synowi, że to on potrącił go samochodem.

Dwie gniewne kobiety

Véronica urządza mężowi scenę zazdrości. Potem wyznaje Noemii, że zemści się na Aleksii. Kobieta doprawia masę na muffinki dużą ilością pieprzu. Okłamuje też rywalkę, że zaraziła Carlitosa chorobą weneryczną. Alexia jest przerażona i wygania kochanka ze swojego sklepu. Mężczyzna nie rozumie jej zachowania. Dopiero Noemia opowiada mu o kłamstwie Veroniki. Carlitos próbuje pogodzić się z żoną, ale ta jest nieubłagana. Nawet Deborze nie udaje się uspokoić wściekłej matki.

Warunkowe przebaczenie

Carlitos prosi Alexię o rozmowę z Veronicą. Kobieta wyznaje byłej przyjaciółce, że ich romans był przelotny. W końcu matka Debory wybacza mężowi zdradę. Każe mu jednak w ramach pokuty wysprzątać cały dom.

Świat Seriali
Więcej na temat:Brasil | Brasil | Rita | NINA | betania | Carmina

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.