Reklama
  • Środa, 16 marca 2016 (15:00)

    Avenida Brasil. Tomás jest w szoku – jego ojciec ma dwie żony!

Odc. 25. Tifón jest przerażony, gdy jego żona trafia w ręce zamaskowanych napastników.

Reklama

Max uzgadnia z Moreirą szczegóły porwania Carminy. Nina próbuje ostrzec Tifona, prosząc chłopca, by przekazał mu liścik. Mężczyzna nie przykłada jednak wagi do tej wiadomości. Gdy wszyscy wychodzą z klubu, jego żona zostaje uprowadzona.

Sfingowane porwanie

Bliscy boją się o życie Carminy. Tymczasem kobieta narzeka, że rzekomi porywacze nie zapewnili jej luksusowych warunków. Dzwoni do Maxa i prosi go, by przywiózł jej kilka kosmetyków. Nina podsłuchuje ich rozmowę i śledzi mężczyznę. Dzięki temu udaje jej się namierzyć kryjówkę szefowej. Między Maxem a Moreirą dochodzi do kłótni o pieniądze, w wyniku której porywacze naprawdę zaczynają więzić Carminę. Zeze rozpoznaje swoją pracodawczynię i informuje o tym Tifona. Mężczyzna rusza na ratunek żonie.

Maxowi w końcu udaje się dojść do porozumienia z Moreirą, który zgadza się na podział okupu. Carmina zostaje uwolniona. Gdy jej porywacze zostają schwytani, kobieta udaje, że ich nie rozpoznaje. Jorgito, który martwił się o matkę, po jej powrocie do domu prosi ją o przebaczenie.

Bigamista zdemaskowany

Tomás poznaje Deborę i zaprzyjaźnia się z nią. Gdy Carlitos widzi ich razem, chowa się, ponieważ nie chce zostać zdemaskowany. Veronica radzi Deborze, żeby uwiodła Tomasa. Tymczasem Noemia opowiada mężowi, że ich syn jest zafascynowany nową znajomą. Carlitos jest przerażony.

Prosi Tomasa, żeby zapomniał o Deborze. Jednak chłopak nie chce go słuchać i próbuje pocałować córkę Veroniki. Ta tłumaczy jednak, że wkrótce zostanie żoną Jorgita i proponuje mu, żeby zostali przyjaciółmi. Carlitos, chcąc uchronić syna przed kazirodczą miłością, w końcu wyznaje mu, że przed laty miał romans z Veroniką, a Debora jest jego córką. Tomás podejrzewa jednak, że ojciec wciąż co coś przed nim ukrywa. Postanawia go śledzić. Wkrótce odkrywa, że Carlitos jest bigamistą. Ojciec prosi go, by nie mówił o tym matce.

Świat Seriali
Więcej na temat:Brasil | Brasil | żona | Tom | Tom | ojciec | bigamista | bliscy | MAXIMUS

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.