Reklama
  • Wtorek, 12 kwietnia 2016 (13:00)

    Avenida Brasil. Suelen planuje zemstę na Diogenesie.

Odc. 14. Nina udaje, że widzi Jorgita pierwszy raz w życiu.

Reklama

Po przyjeździe do Brazylii Rita wynajmuje mieszkanie na pół roku. Kontaktuje się z poznaną wcześniej przez internet Ivaną. Ta postanawia zatrudnić dziewczynę jako kucharkę. Wkrótce Rita – używająca teraz imienia Nina – po raz pierwszy po latach spotyka znienawidzoną macochę. Na szczęście nie zostaje przez nią zdemaskowana.

Wróg rozbrojony

Pierwsza kolacja przygotowana przez Ninę wywołuje zachwyt wśród domowników. Tylko Carmina nie może przekonać się do nowej kucharki. Tymczasem dziewczyna dokonuje zaskakującego odkrycia – Patata został adoptowany przez jej macochę! Nina boi się, że zostanie przez niego rozpoznana, dlatego ukrywa się w kuchni. Jednak mężczyzna, któremu nadano imię Jorgito, odnajduje ją i zastanawia, czy spotkali się już wcześniej.

Nina oczywiście zaprzecza. Niedługo potem mężczyzna w lunatycznym transie wychodzi z domu. Nina śledzi go i w ostatniej chwili wyciąga spod kół nadjeżdżającej ciężarówki. Razem wracają do domu, gdzie czeka już na nich zaniepokojona rodzina. Na wieść o tym, że kucharka uratowała życie jej syna, Carmina zaczyna traktować ją przychylnie.

Podstęp za podstępem

Tessalia przygotowuje się w salonie Monalisy do udziału w konkursie Chica Planchita. Suelen boi się, że w starciu z nią nie będzie miała szans. Dlatego niszczy jeden z butów rywalki. Tessalia przewraca się na wybiegu, ale Olenka szybko orientuje się, czyja to sprawka. Ostatecznie Suelen przegrywa konkurs. Gdy dociera do pracy spóźniona, Diogenes chce ją zwolnić.

Wtedy dziewczyna szantażuje go zdjęciami zrobionymi podczas ich intymnej schadzki. Roni odkrywa, że Suelen trzyma w szachu jego ojca i postanawia ją unieszkodliwić. Zamyka dziewczynę w łazience i wpuszcza karaluchy. Gdy to nie skutkuje, umieszcza tam żaby. W końcu Suelen zgadza się oddać mu kompromitujące fotografie.

Świat Seriali
Więcej na temat:NINA | Brasil | Brasil | Nin | Rita | Carmina

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.