Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:01)

    Avenida Brasil. Suelen i Roni zostają mężem i żoną

Odc. 102. Nowy wizerunek matki Jorgita nikomu nie przypada do gustu.

Carmina jest zszokowana, odkrywając, że Nina fotografowała ją podczas seksu z Maksem. Kucharka mówi, że teraz to ona będzie rządzić w rezydencji. Gdy Max odwiedza kochankę, nie rozumie, dlaczego myje ona podłogę. Ta tłumaczy, że musi spełniać żądania Niny, żeby jej mąż nie dowiedział się o zdradzie.

Zamiana miejsc

Córka Genesia delektuje się zemstą. Każe macosze przenieść się do pokoju dla służby, a sama zajmuje jej sypialnię. Co więcej, ubiera się w stroje należące do Carminy. Potem jedzie do Maxa i daje mu pieniądze.

Odebrana uroda

Reklama

Lucinda składa wizytę swojej dawnej podopiecznej. Dziewczyna dumnie pokazuje jej, że teraz ma w garści kobietę, która zmieniła jej życie w piekło. Jednak Lucinda nie aprobuje takiego zachowania. Tymczasem Carmina dorzuca włos do potrawy, którą przygotowała dla Niny. Ta w akcie zemsty skraca żonie Tifona fryzurę i zmienia jej kolor z blondu na nietwarzowy brąz.

Incydent podczas ślubu

Suelen tłumaczy Roniemu, że podchodzi bardzo poważnie do ich małżeństwa. Chłopak przypomina jej jednak, że zawarli umowę. Nadchodzi dzień ślubu. Podczas, gdy panna młoda szykuje się do ceremonii, na salę wbiega Carmina. Zdesperowana kobieta prosi o pomoc Diogenesa, a potem mdleje. Mężczyzna dzwoni po Tifona i Ninę. Kucharka udaje zatroskaną i zabiera Carminę do domu. Gdy kobieta wraca do sił, walczy ze swoją rywalką o telefon. Wtedy wkracza Tifón, który, zaniepokojony wiadomością od Diogenesa, postanowił wrócić do domu. Mężczyzna jest przerażony gwałtownym zachowaniem żony i wzywa do niej lekarza.

Dziwny posiłek

Po przyjeździe reszty rodziny Nina każe Carminie ugotować obiad. Potem wrzuca do środka śmieci. Wszyscy są przekonani, że żona Tifona straciła rozum.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.