Reklama
  • Piątek, 29 kwietnia 2016 (14:00)

    Avenida Brasil. Silas ucieka się do kłamstwa, by Monalisa go nie opuściła.

Odc. 27. Bliscy myślą, że życie Carminy jest zagrożone. Nie wiedzą, że to mistyfikacja.

Reklama

Podczas występu Agaty Nina prosi pewnego chłopca, by przekazał Tifonowi liścik ostrzegający go przed porwaniem. Mężczyzna jest jednak przekonany, że to jakiś głupi żart. Wkrótce przekonuje się, że był w błędzie. On i Carmina zostają zaatakowani na ulicy przez zamaskowanych napastników, którzy uciekają przed przyjazdem policji, zabierając ze sobą jego żonę.

Luki w planie

Carmina jest niezadowolona, ponieważ spodziewała się, że jej kryjówka będzie bardziej luksusowa. Kobieta domaga się kosztownych przysmaków, kosmetyków i pościeli. Potem „porywacze” robią jej zdjęcie, na którym Carmina pozuje na ofiarę i wysyłają je do Tifona. W międzyczasie Nina anonimowo przekazuje mężczyźnie adres, pod którym znajdzie żonę. Max dowiaduje się o tym w ostatniej chwili i ostrzega Moreirę. Ten wścieka się i postanawia naprawdę porwać Carminę. Maksowi udaje się uwolnić kochankę, ale wkrótce znów wpadają w ręce bandytów.

Przechytrzyć oszusta

Zeze przypadkowo dowiaduje się, gdzie porywacze przetrzymują jej szefową. Tifón i Zenon ruszają na ratunek Carminie. Max udaje, że będzie negocjował z kidnaperami. W rzeczywistości uzgadnia z nimi, jak podzielą łup. W końcu dochodzi do akcji odbicia kobiety. Wcześniej Max ukrywa swoją część łupu, nie wiedząc, że jest obserwowany przez Ninę, która potem wykrada mu pieniądze.

Wymusić uczucie

Irán próbuje przekonać matkę do Silasa, ostrzegając, że ten wkrótce zacznie szukać nowej kobiety. Gdy mężczyzna spada ze schodów, Monalisa troskliwie się nim opiekuje. Silas jednak martwi się, że gdy tylko wróci do zdrowia, ukochana znowu go opuści. Dlatego postanawia ją oszukać. Zamienia swoje wyniki badań z kartą pacjenta, który ma poważne problemy z sercem. Podstęp się udaje – zmartwiona Monalisa deklaruje, że nie opuści go w potrzebie.

Świat Seriali
Więcej na temat:Carmina | Brasil | Brasil | NINA | Nie | Nin | MAXIMUS

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.