Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    Avenida Brasil. Santiaga i Lucindę łączy bolesna przeszłość

Gdy Max wyprowadza się z domu, Carmina zaczyna podejrzewać, że stoi za tym jakaś kobieta. Tymczasem Nina upija mężczyznę, by wyciągnąć od niego jak najwięcej informacji o swojej przeciwniczce. Potem udaje, że spędzili razem noc.

Carmina znienacka odwiedza swojego kochanka, próbując sprawdzić, czy nie ukrywa u siebie jakiejś kobiety. Nina dowiaduje się wtedy, że Jorgito i Agatha są dziećmi Maksa.

Reklama

Wiem, kim jesteś!

Mąż Ivany śledzi swoją „kochankę”, gdy ta jedzie na wysypisko i odkrywa, że Nina to Rita! Nie wie, czy powinien dzielić się tą wiedzą z Carminą.

Córka Genesia obiecuje mu dużo pieniędzy w zamian za milczenie. Mężczyzna odwiedza rezydencję i jest o krok od wyznania prawdy. W końcu jednak postanawia przyjąć ofertę Niny.

Okłamałaś mnie!

Begonia przyjeżdża do Brazylii, by spotkać się z siostrą. Carmina odkrywa, że kucharka odziedziczyła część majątku po ojcu i przestaje jej ufać. Idzie do szpitala, gdzie leczono jej matkę i dowiaduje się, że kobieta umarła miesiąc wcześniej.

Potem szpieguje Ninę, gdy ta ma się spotkać z Maksem w barze i dosiada się do jej stolika. Mąż Ivany widzi je razem i szybko się wycofuje. Rita stara się przekonać swoją dawną macochę, że wciąż jest wobec niej lojalna, ale ta jej nie wierzy. W rezydencji robi wszystko, by uprzykrzyć jej życie.

Nowy-stary sojusznik

Nilo nie chce żyć na łasce Niny, dlatego postanawia ją okraść. Dowiaduje się od jednego z podopiecznych Lucindy, gdzie ukryła pieniądze z okupu. Pod jej nieobecność przeszukuje kurnik, ale Oliveira go wygania.

Jednak Nilo nie zamierza zrezygnować z łatwego łupu. Lucinda postanawia znaleźć nową kryjówkę dla cennego pakunku Niny. W tym celu idzie do dawnego znajomego, Santiaga, który naprawia zepsute lalki. Tajemniczy mężczyzna zgadza się jej pomóc. W tym czasie Nilo przeszukuje chatę Lucindy, a potem ją podpala.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.