Reklama
  • Poniedziałek, 4 lipca 2016 (13:00)

    Avenida Brasil. Oszustwo wychodzi na jaw

Odc. 58. Alexia jest wściekła na Carlitosa, ale nie potrafi oprzeć się jego pocałunkom.

Tifón jest zszokowany, słysząc słowa Jorgita o Carminie. Jest przekonany, że to nieprawda, ale ojciec zasiewa w nim ziarno niepewności. W końcu wychodzi na jaw, że jego żona rzeczywiście porzuciła małego Jorgita na wysypisku śmieci.

Reklama

Carmina kłamie, że chłopiec był owocem gwałtu. Jej łzy nie działają jednak na męża, który postanawia wyprowadzić się z domu.

Koniec maskarady

Zaraz przed ślubem Monalisy jej kuzyn kardiolog chce przebadać pana młodego, jednak ten wymiguje się, ponieważ nie chce zostać nakryty na kłamstwie. Podczas ceremonii Silas jest o krok od wyznania prawdy ukochanej, jednak ze strachu zachowuje milczenie.

Podczas miesiąca miodowego Monalisa dziwi się, ponieważ jej mąż nie zachowuje się, jak osoba chora na serce. Gdy mężczyzna ulega wypadkowi na nartach wodnych, fryzjerka dowiaduje się od lekarza, że została oszukana. Jest wściekła i odchodzi od męża.

Druga szansa na miłość?

Monalisa widzi, jak Tifón rozgrywa na ulicy krótki mecz piłki nożnej i zaczyna mu kibicować. Oboje postanawiają umówić się na kolację. Wspomnienia sprzed lat wprowadzają ich w romantyczny nastrój. Między dawnymi kochankami dochodzi do pocałunku.

Tymczasem Carmina szaleje z niepokoju, ponieważ boi się, że mąż ponownie zwiąże się z Monalisą.

Gdzie dwie się biją...

Noemia wyrzuca Carlitosa z domu w podartym ubraniu i bez pieniędzy. Mężczyzna nie ma nawet czym zapłacić za taksówkę. Myśli, że Véronica mu pomoże. Ta jednak również nie ma nad nim litości i niszczy jego kolekcję koszulek oraz piłek znanych piłkarzy.

Upokorzony mężczyzna odszukuje w barze Aleksię. Upijają się i spędzają razem noc. Potem oświadcza się jej.

Tymczasem Noemia i Véronica zaczynają tęsknić za Carlitosem i obwiniają się nawzajem za to, że go utraciły. Podejrzewają, że mężczyzna wrócił do ich wspólnej rywalki, Aleksii.

Świat Seriali
Więcej na temat:na | Brasil | Brasil | Carmina | Ja | koniec

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.