Reklama
  • Wtorek, 1 marca 2016 (10:05)

    Avenida Brasil. Młoda wybranka

Odc. 20. Nina kocha Jorgita, ale nie chce rezygnować z zemsty na Carminie.

Reklama

Jorgito zaczyna lunatykować i wychodzi z domu. Nina idzie za nim i ratuje go przed wpadnięciem pod koła samochodu. Mężczyzna budzi się ze snu i wraca do rezydencji. Carmina jest wdzięczna kucharce za to, że zaopiekowała się jej synem.

Miłość po latach

Jorgito wciąż nie może przestać myśleć o Ninie. Wkrótce odkrywa, że kucharka to Rita! Dziewczyna kłamie, że zaczęła pracować w rezydencji ze względu na niego. Między dawnymi przyjaciółmi dochodzi do namiętnego pocałunku. W końcu przeżywają swój pierwszy raz.

Debora zauważa, że Jorgito jest nieobecny i zastanawia się, co jest powodem jego dziwnego zachowania. Mężczyzna zwierza się potem ojcu, że przez pewną kobietę myśli o zerwaniu zaręczyn.

Niedogodny moment

Jorgito próbuje porozmawiać z Niną, ale ona go unika. Podczas występu Debora ulega wypadkowi. Dziewczyna stwierdza, że po wyjściu ze szpitala chce zamieszkać z narzeczonym.

Carmina informuje o tym rodzinę. Potem Jorgito tłumaczy Ninie, że zerwie z Deborą, gdy tylko wróci do domu.

Młoda wybranka

Tesalia idzie na sesję zdjęciową. Po drodze wpada jednak na Jaira, który zamyka ją w pokoju i grozi nożem. Monalisa i Olenka podejrzewają, że ich podopiecznej jest w niebezpieczeństwie, dlatego proszą Leleca o pomoc.

Mężczyzna ratuje modelkę z rąk jej psychopatycznego ekschłopaka. Muricy jest zazdrosna, gdy dowiaduje się, że mąż ryzykował, stając w obronie Tesalii. Kryzys w ich związku się pogłębia. W końcu postanawiają się rozstać. L

eleco odnajduje Tesalię i oświadcza się jej. Spędzają razem noc. Muricy jest załamana tym, że mąż spotyka się z dużo młodszą kobietą. Wkrótce humor jej się poprawia, ponieważ Adauto przychodzi do rezydencji i prosi ją o rękę. Jednak wciąż jest zazdrosna o Leleca.

Gdy w okolicy pojawiają się plakaty z Tesalią, Muricy każe zrywać je ze słupów. Mąż próbuje ją powstrzymać.

Świat Seriali
Więcej na temat:Brasil | Brasil | Nin | NINA | Carmina | Rita

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.