Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (13:00)

    Avenida Brasil...co nowego?

Darkson przezwycięża wstyd i zakłada kobiece ubrania. Carminie udaje się uśpić czujność Rity i zwabić ją w pułapkę.

Reklama

Suelen pyta Roniego, jak by zareagował na wiadomość, że jego matka żyje. Mężczyzna nie rozumie, dlaczego porusza ten temat. Niedługo potem składa im wizytę dawno niewidziany sąsiad, który od razu rozpoznaje w Dolores byłą żonę Diogenesa.

Nowe porządki

Roni jest zdruzgotany, gdy odkrywa, iż ojciec go okłamywał, mówiąc że jego matka zginęła podczas katastrofy morskiej. Nie chce słuchać wyjaśnień rodziców i zamyka się w pokoju. Suelen próbuje wytłumaczyć mu, że powinien wybaczyć Dolores i spróbować się do niej zbliżyć. Dziewczyna wczuwa się w rolę przyszłej żony Roniego i zaczyna zarządzać sklepem.

Wpada na pomysł, by Darkson przebrał się w damskie ciuszki i w ten sposób zachęcał klientki do zakupów. Okazuje się, że jej kontrowersyjna strategia promocji sklepu jest skuteczna.

Ważny dowód

Carmina spotyka się z Maksem i idą do łóżka. Nie wiedzą, że Nina zakradła się do domu i z ukrycia robi im zdjęcia. Potem dziewczyna szybko idzie do zakładu fotograficznego i zleca wywołanie kliszy. Mam cię, Rito! Lucio i Carmina włamują się do mieszkania Betanii. Przeglądając jej dokumenty, odkrywają, że dziewczyna nie jest Ritą.

W końcu matka Jorgita zdaje sobie sprawę, że została oszukana przez dawną pasierbicę, która zmieniła imię. Kobieta jest wściekła i postanawia się zemścić. Korzysta z tego, że rodzina wybiera się na wakacje i sama zostaje w domu.

Podstępem nakłania Ritę do wypicia soku pomarańczowego, w którym rozpuściła środek nasenny. Dziewczyna próbuje napoju, nie wiedząc, że została zdemaskowana. Dopiero, gdy zaczyna kręcić jej się w głowie, Carmina wyjawia jej prawdę. Rita budzi się i odkrywa, że leży w głębokim dole, a Lucio celuje do niej z broni. Jednak blondynka nie chce zabić rywalki, a tylko ją nastraszyć, dlatego odchodzi, zostawiając Ritę na pastwę losu.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.