Reklama
  • Piątek, 7 października 2016 (13:05)

    Avenida Brasil. Carmina nie chce, by umieszczono ją w szpitalu psychiatrycznym

Odc. 110. Początkowo Carlitosowi wydaje się, że trafił do raju. Szybko przekonuje się, że jest w błędzie.

Reklama

Na prośbę Carminy Max porywa Ninę i wywozi na otwarte morze swoim jachtem. Dziewczynie udaje się uśpić jego czujność i uciec. Po powrocie do domu zostaje oskarżona przez szefową o kradzież biżuterii. Jednak gdy Tifón sprawdza sejf, okazuje się, że kosztowności są na swoim miejscu. Carmina wścieka się, ponieważ widzi, że wszyscy biorą ją za wariatkę.

W białym kaftanie

Nina daje macosze 24 godziny na spłatę długu. Kobieta wypłaca wszystkie pieniądze, które zaoszczędziła przez lata. Wręcza je kucharce i każe jej się wyprowadzić. Tifón dowiaduje się o dziwnym zachowaniu żony i pyta ją, co zrobiła z pieniędzmi. Ta twierdzi, że rozdała je potrzebującym na ulicy. Mąż prosi Zeze, by pilnowała swojej pracodawczyni.

Carmina wykorzystuje chwilę nieuwagi służącej i wymyka się z domu. Dociera na jacht Maxa, gdzie widzi go z Niną. Każe mężczyźnie wybierać między nią a kucharką. Max stwierdza, że ma dość upokorzeń, dlatego woli Ninę. Carmina upija się i idzie na wysypisko. Stamtąd odbiera ją mąż. W przypływie rozpaczy matka Jorgita rzuca się z okna. Na szczęście kończy się na kilku zadrapaniach, ale Tifón postanawia umieścić żonę w szpitalu psychiatrycznym. Carmina urządza scenę, gdy pielęgniarze zabierają ją do karetki. Potem próbuje przekonać lekarza, że czuje się dobrze i nie potrzebuje leczenia. Ten jednak jej nie wierzy. Dlatego kobieta prosi teściową, by się za nią wstawiła.

Co za dużo, to niezdrowo

Carlitos jest szczęśliwy, gdy Alexia zgadza się na jego spotkania z kochankami. Wszyscy umawiają się, by prawnie uregulować ten układ. Carlitos stara się sprawiedliwie dzielić czas między trzy kobiety. Odkrywa jednak, że jest to bardzo męczące i kosztowne. W końcu osłabionego mężczyznę dopada przeziębienie, a Alexia, Veronica i Noemia kłócą się o to, jak powinien być leczony. Uważają też, że choroba narusza zasady zawartej przez nie umowy.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.