Reklama
  • Piątek, 12 sierpnia 2016 (13:06)

    Avenida Brasil. Carlitos nie spodziewał się, że to Paloma przeszkodzi mu w ślubie

Odc. 79. Jorgito domaga się, by Max natychmiast opuścił rezydencję.

Nina spłaca dług Maxa i zachowuje się bardzo uwodzicielsko. Gdy kilka dni później mężczyzna upija się i zostaje pobity, dzwoni do swojej wybawicielki. Ta przyjeżdża do niego, rezygnując z randki z Jorgitem. Wkrótce mężczyzna widzi wujka wychodzącego z pokoju ukochanej i zaczyna być wobec niej nieufny.

Zdradziłaś mnie!

Reklama

Gdy Nina wychodzi z domu, Jorgito ją śledzi i widzi, jak dziewczyna zmysłowo tańczy z Maxem. Mężczyzna jest wściekły. Jedzie do Luccindy i wypytuje ją o romans podopiecznej. W końcu spotyka się z Niną i mówi, że przyłapał ją z mężem ciotki. Kucharka tłumaczy mu, że zastawiła pułapkę na Maxa, ponieważ wie, że to on zlecił kradzież pereł.

Zdemaskować oszusta

Jorgito rozmawia z Yanainą i dowiaduje się, że Lucio naprawdę włamał się do domu na zlecenie Maxa. Natychmiast jedzie do rezydencji i rzuca się na wujka z pięściami. Ten nie przyznaje się do winy i twierdzi, że Jorgito został okłamany. Reszta rodziny także nie wierzy w winę Maxa. Carmina wstawia się za kochankiem u Tifona.

Kość niezgody

Carlitos postanawia uczcić swój wieczór kawalerski na bezludnej wyspie. Pech sprawia, że Véronica i Noemia ruszają jego śladem i próbują go uwieść. Między kobietami dochodzi do bójki, a sprawca całego zamieszania dyskretnie ulatnia się z placu boju.

Bunt córki

Carlitos zastanawia się, kiedy powinien wyznać Palomie, iż jest jej biologicznym ojcem. Nie wie, że dziewczynka słyszy jego rozmowę z Alexią. W dniu ślubu mężczyzna martwi się, czy oszukane kobiety nie przerwą ceremonii. Jednak w momencie, gdy ksiądz prosi, by odezwały się osoby, które uważają, że Alexia nie powinna poślubić Carlitosa, odzywa się... Paloma. Dziewczyna opowiada o bigamii ojca, po czym wybiega z kościoła, zabierając ze sobą obrączki.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.