Reklama
 • Czwartek, 9 października (08:05)

  odc. 175/270 Luisa i Nestor wracają. Andrea zwalnia ciężarną Glorię. Ivo prosi Pilar o pomoc. Dziewczyna zastawia pułapkę na Mili i umawia ją z Ivem. odc. 176 Mili i Ivo rozmawiają. Pojawia się zazdrosny Sergio. Ivo zastaje u Sergia Rosi. Dziewczyna przedstawia mu się jako jego kochanka. odc. 177 Mili policzkuje Andreę. Ivo informuje rodzinę, że Pablo zajął się nielegalnymi interesami. Gloria traci dziecko. Mili idzie z sierotami do cyrku. Klown zaprasza ją na arenę, a następnie daje

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 29 września (12:00)

  odc. 195 - Mili za wszelką cenę chce ratować boisko. Angelica umawia ją na spotkanie z zarządem firmy. Dziewczyna postanawia także poprosić Federica o przysługę. odc. 196 - Federico głosuje przeciw budowie sklepu. Rosi i Pablo są wściekli. Lina ratuje Vicky i Rocky’ego. Rosi wyznaje Mili, że jest jej matką. odc. 197 - Rosi chce nakłonić Mili, by zmieniła swój głos. Bobby podejrzewa Linę o zdradę. odc. 198 - Mili i Angelica są w szoku po rozmowie z księdzem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 22 września (14:36)

  Data i miejsce urodzenia: 21 marca 1997 roku w Buenos Aires, Argentyna

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 21 sierpnia (09:05)

  Bohaterką nowej, kostiumowej telenoweli jest młodziutka Pepa (Megan Montaner), która wdaje się w romans ze swoim panem Carlosem. Dziewczyna rodzi syna, ale kochanek zabiera dziecko, które zamierza wychowywać razem z żoną (Sara Ballesteros). Pogrążona w żalu dziewczyna wyjeżdża z miasteczka, ale poprzysięga zemstę. Wkrótce poznaje byłego żołnierza Tristana (Álex Gadea), który właśnie wrócił z wojny. Niestety, szybko okazuje się, że nowy ukochany jest żonaty...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 20 sierpnia (14:00)

  Odc. 185/270 Mili staje po stronie Federica. Wściekła Rosi opuszcza firmę. Gloria radzi przyjaciółce, by porozmawiała szczerze z Sergiem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 20 sierpnia (14:00)

  Już po raz 11. w Miami odbyła się gala wręczenia nagród Premios Juventud. Jak co roku na imprezę przybyło wiele gwiazd znanych z telenowel.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 7 sierpnia (14:05)

  Mariana Arias: Serialowa Andrea wciąż zachwyca urodą. 49-letnia aktorka jest po rozwodzie, wychowuje córkę Palomę, która jest równie piękna jak jej mama i została modelką.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 29 lipca (14:18)

  Można powiedzieć, że do jej talentu przyznają się aż trzy kraje! Laura Carmine urodziła się bowiem w Stanach Zjednoczonych, by później wychowywać się w Puerto Rico, aż w końcu na stałe przenieść się do Meksyku!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 29 lipca (14:17)

  To może być jej rok. Najpierw Marjorie de Sousa została wybrana najlepszym czarnym charakterem w plebiscycie Premios TVyNovelas za rolę Kendry w „Prawdziwym uczuciu”, a już niedługo wcieli się pierwszy raz w główną postać w telenoweli „Hasta el fin del mundo”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 22 lipca (12:00)

  Odc. 165/270 Ivo i Sergio wygrywają licytację, której stawką jest taniec z Millie. Gloria robi test ciążowy, który potwierdza jej obawy. Federico dowiaduje się, że Rosario nie umarła podczas porodu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0